![מועדון השירות MHS תורם 150 מתנות יום הולדת למדפי מזון מקומיים](/data/news/thumbs/869.full.jpg)
כשאיילין דוסב, סטודנטית שנה ראשונה ב-MHS, הקימה את Service Club Imagine בפברואר, המטרה שלה הייתה להקים קבוצה שתפעל למען עתיד טוב יותר. "המועדון נקרא על שם השיר 'Imagine' של ג'ון לנון, שמדבר על עתיד טוב יותר לכל האנשים", שיתפה איילין. "המועדון מתמקד בעיקר באנשים. אנו מתמקדים בסיוע לחסרי בית, רעבים ואחרים הזקוקים לקורת גג".
אחת הפעולות הראשונות של הקבוצה הייתה להפעיל כונן צעצועים בשיתוף עם Cheerful Givers ב-MHS, Minnetonka Middle School West ו-Excelsior Elementary בפברואר. על פי אתר האינטרנט של הארגון, הנותנים העליזים מספקים שקיות שי ליום הולדת דרך מקלטים ומדפי מזון להורים מאותגרים כלכלית כדי שיוכלו להעניק לילדם מתנת יום הולדת.
"בכנות, הופתעתי מאוד מכמות התמיכה וההתלהבות שנתקלתי בה מכל האנשים שעבדתי איתם ומהאנשים שתרמו", אמרה איילין. "רק ציפיתי שנאסוף מספיק תרומות ל-50 שקיות, אבל בסופו של דבר הרווחנו פי שלושה. בערך 1 מכל 9 ילדים במינסוטה חי בעוני, אז אני שמח ש-150 מהם ימצאו קצת שמחה במתנות שהם מקבלים".
איילין חילקה את המתנות לארבעה מדפי מזון וסככות. התרומות של Service Club Imagine יועברו למספר קהילות שונות, כולל Waconia, Eagan, Eden Prairie ו-St. Paul.
"למדתי הרבה מהפעלת הכונן הזה", שיתפה איילין. "זה עזר לי לשפר את כישורי המנהיגות, הארגון והתקשורת שלי. והכי חשוב, זה עזר לי להבין כמה חשוב להכיר ולחגוג את חייו של אדם. אני ואחרים שיכולים להרשות לעצמם ימי הולדת לא מבינים עד הסוף כמה מתנה יכולה לתרום להערכה העצמית ולביטחון העצמי של הילד".