פרס ג'ויס גוסטפסון

פרס ג'ויס גוסטפסון

בחסות מועדון רוטרי אגם מינטונקה / אקסלסיור הפרס הזה הוא מחווה מתמשכת לזכרה של ג'ויס גוסטפסון, מורה למוזיקה ותיקה של מינטונקה שמתה באפריל 1999, לאחר מאבק של חמש שנים בסרטן. פרס שנתי זה מעניק הכרה לעובדת מינטונקה המדגימה את המחויבות המיוחדת לתלמידים, יצירתיות בהוראה, תמיכה בעמיתים ורמת המקצועיות הגבוהה שהראתה ג'ויס גוסטפסון במהלך קריירת ההוראה שלה בבתי הספר של מינטונקה.

קריטריוני מענק

  • הפגנת מחויבות לתלמידים וללמידה שלהם, חמלה אכפתית הכוללת את כל התלמידים.
  • הפגין יצירתיות בהוראה או בתמיכה בתהליך ההוראה.
  • עדות לתמיכה ועידוד לעמיתים.
  • עדות למחויבות לחיים לעזור לתלמידים ללמוד ולהשיג הצלחה.

זוהי הזדמנות להכיר בעבודתם של עמיתים – מורים, צוות תמיכה או מנהלים, שהפגינו מאפיינים אלה בעבודתם עם תלמידים ועמיתים. אלה שהיו מועמדים בשלוש השנים האחרונות ומורים שהיו מועמדים לפרס המצוינות הממוקדת בילדים במהלך השנה הנוכחית יילקחו בחשבון באופן אוטומטי.

תהליך המינוי

  • כל עובד במינונקה רשאי להגיש את המינוי. מועמדויות עצמיות אינן מתקבלות.
  • המינוי יכלול:
    • שם המועמד, כתובתו ומספר הטלפון שלו ומערכת היחסים שלהם עם המועמד
    • שמו של המועמד ובית הספר המסונף
    • כלול מזכר סודי באורך של לא יותר משני עמודים המסביר כיצד המועמד עומד בקריטריונים.
  • הבחירה תיעשה על ידי ועדה קטנה של עמיתינו שמכירים את ההשפעה שהייתה לג'ויס על המערכת שלנו.

נמעני עבר

  • 2023 - אמילי ווסטלונד, עוזרת משרד בית הספר, בית הספר היסודי גרובלנד (צפה בסרטון)
  • 2022 - ג'יימס מלוויג, MMW, מורה (צפה בסרטון)
  • 2021 - עלי אלוונלה, בית הספר היסודי קליר ספרינגס, מורה (צפה בסרטון)
  • 2020 - ג'ף רנלונד, מורה לחינוך גופני יסודי אקסלסיור
  • 2019 - אנג'י קלמן (לאחר מותו), מורה למתמטיקה MME (צפה בסרטון)
  • 2018 - אמבר לארסן, מורה לחינוך מיוחד מחוזי (צפו בסרטון)
  • 2017 - טים פלטי, תיכון מינטונקה, מורה לספרדית
  • 2016 - מרגרט גאומונד, תיכון מינטונקה
  • 2015 - טום קונדון, חטיבת הביניים מינטונקה מערב, מורה
  • 2014 - ג'רי מקניל, גבהים נופיים
  • 2013 - מרי בת' וויג, תיכון מינטונקה, יועצת חינוכית
  • 2012 - אן רדפרן, בית הספר היסודי גרובלנד, מומחית לקריאה
  • 2011 - בוו גינתר, מנהלת זמנית של הוראה ולמידה
  • 2010 - ג'רי ברטו, MME, מורה לאמנויות השפה
  • 2009 - מחיקת לימון, בית הספר היסודי קליר ספרינגס, מורה לחינוך מיוחד
  • 2008 - רחל פולנסקי, גננת בבית הספר היסודי דיפהייבן
  • 2007 - מלאני (קסידי) מוזינגו, בית הספר היסודי Minnewashta, מורה לאמנות
  • 2006 - יאן נלסון, MHS, מורה לאמנות
  • 2005 - רנדי נלסון, MHS, מורה לניסיון בעבודה
  • 2004 - קולין פייבר, נופי הייטס, עובדת סוציאלית
  • 2003 - ג'ים מון, MHS, מורה לחינוך טכנולוגי
  • 2002 - קתי קירקגארד, מינווסטה, מורה למוזיקה
  • 2001 - אלי קרונק, קליר ספרינגס, מורה לחינוך גופני
  • 2000 - מרי סקוי, MHS, מורה לאמנויות השפה

המועמדויות לחגיגת המצוינות 2024 יתקבלו עד 29 בפברואר.

הגש את מועמדותך